نتایج مسابقات روز نخست دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی سیرجان به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و فردا به پایان خواهد رسید.

در مسابقات امروز 6 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر

رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3

سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر

فولاد اکسین خوزستان 6- آریوبرزن بهبهان 4

فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3

رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده فرزاد محبی، صفر

60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده متین سنجری، صفر

63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده عرفان فردی صفر

67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر

72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری صفر

77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1

82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر

87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر

97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده محمد مدرسی صفر

130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سید احسان اسماعیل پور صفر

 

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):

همچنین در دیدارهای دور چهارم که صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد، تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه 5 بر 5 و با امتیاز مثبت 23 به 17 مقابل تیم هیأت کشتی سیرجان به پیروزی رسید.

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

آریوبرزن بهبهان 5 (امتیاز مثبت 23) برنده- هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)- (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده فرزاد محبی

60 کیلوگرم: محراب قلی پور امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده

63 کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده عرفان فردی

67 کیلوگرم: یاسین محمدنژاد 4 محمد اسپیدکار، برنده 5

72 کیلوگرم: عابد بابکان- محمدمهدی شهسواری، برنده

77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده- امیرمحمد رضایی

82 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر سید احسان موسوی،برنده 8

87 کیلوگرم: علیرضا مرادی فردین سالاری، برنده

97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی- محمد مدرسی

130 کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده سید احسان اسماعیل پور