تیم هیات کشتی سیرجان در دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) رتبه ای بهتر از پنجمی کسب نکرد.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی سیرجان، به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های دور رفت گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای 8 و 9 مهرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و در پایان تیم فولاد اکسین خوزستان با کسب 4 پیروزی بعنوان صدرنشین این گروه در دور رفت معرفی شد، تیم سینا صنعت ایذه نیز با 3 پیروزی در جایگاه دوم ایستاد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر

رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3

سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر

فولاد اکسین خوزستان 6- آریوبرزن بهبهان 4

فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3

رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک

آریوبرزن بهبهان، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) - هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)

سیناصنعت ایذه 8 رعد پدافند ارتش 2

فولاد اکسین خوزستان، برنده 5 (امتیاز مثبت 25) رعد پدافند ارتش 5 (امتیاز مثبت 17)

سینا صنعت ایذه 6 آریوبرزن بهبهان 4

رده بندی تیمی: 1- فولاد اکسین خوزستان 2- سیناصنعت ایذه 3- رعد پدافند ارتش 4- آریو برزن بهبهان 5- هیأت کشتی سیرجان

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده فرزاد محبی، صفر

60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده متین سنجری، صفر

63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده عرفان فردی صفر

67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر

72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری صفر

77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1

82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر

87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر

97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده محمد مدرسی صفر

130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سید احسان اسماعیل پور صفر

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 فرزاد محبی صفر

60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری

63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر

67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر

72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر

77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر

82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4

87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر

97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3

130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر

رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده- فرزاد محبی

60 کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده امیرمحمد یارمحمدزهی

63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده عرفان فردی

67 کیلوگرم: احسان فراهانی محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی

72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 1

77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده 6- محمد غلامی 2

82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 7- امیرمحمد ذاکریان پور صفر

87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر

97 کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده مسعود زیدآبادی

130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده سید احسان اسماعیل پور

آریوبرزن بهبهان 5 (امتیاز مثبت 23) برنده- هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)- (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده فرزاد محبی

60 کیلوگرم: محراب قلی پور امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده

63 کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده عرفان فردی

67 کیلوگرم: یاسین محمدنژاد 4 محمد اسپیدکار، برنده 5

72 کیلوگرم: عابد بابکان- محمدمهدی شهسواری، برنده

77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده- امیرمحمد رضایی

82 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر سید احسان موسوی،برنده 8

87 کیلوگرم: علیرضا مرادی فردین سالاری، برنده

97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی- محمد مدرسی

130 کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده سید احسان اسماعیل پور